Online renginys: Kaip greičiausiai išmokti filmuoti ir tai paversti pinigais?

Renginys skirtas norintiems kurti video ir tai paversti savo hobiu, profesija ar įrankiu, kuris padėtų pritraukti daugiau dėmesio, sekėjų ir padidintų įsitraukimą soc. tinkluose.

Sužinokite koks tiesiausias mokymosi kelias

Jei jau domitės video turinio kūrimu, turbūt praleidžiate ne vieną dieną YouTube ieškodami informacijos. Šis įgūdis jūsų kelyje yra labai svarbus, tačiau dažnu atveju būna neaišku, ko ieškoti… Renginyje sužinosite apie tai, kaip greičiausiai pasiekti rezultatų kuriant video turinį. Taip pat galėsite lektoriui užduoti klausimus.

Rengio data:

2023 rugpjūčio 23 dieną, trečiadienį, 15:00 val.

Dieną prieš transliaciją el. paštu gausite priminimą apie renginį, o po renginio transliacijos įrašą.

Registruokitės į nemokamą tiesioginę transliaciją    Ronaldas Burokas nuotrauka

    Žiniomis dalinsis Ronaldas Burokas

    Ronaldas daugiau nei dešimtmetį dirbo video turinio, skirto televizijai bei internetui, kūrime. Pasukęs į rinkodaros ir verslo plėtros sritį ir matydamas takoskyrą tarp verslo poreikių ir video turinio kūrėjų, nusprendė gilintis į video rinkodaros sritį ir užsiimti edukacija šioje srityje. Ronaldas įkūrė „Video marketingo” mokymų studiją, kuri rinkoje skaičiuoja jau 6 metus ir šiandien gali pasiūlyti ne tik video kūrimo mokymus, bet ir podkastų įrašų ir kitas video turinio gamybos paslaugas. Praeitais metais Ronaldas kartu su „Video marketingu” suorganizavo pirmąją YouTube konferenciją Lietuvoje „YouTube verslui ’22”.