Pakvieskite svečią, visą kitą atliksime mes. Video podkastų, YouTube ir tiesioginių transliacijų studija

Sėkmingą YouTube kanalą galima sukurti net ir savo miegamajame, o klausomą podkastą įrašyti su išmaniuoju telefonu. Tačiau žiūrovų/klausytojų standartai tampa aukštesni ir kokybės kartelė kūrėjams nuolat kyla.
Nuo šiol turinio kūrėjams atsiveria nauja galimybė – Video marketingo STUDIJA. Tai erdvė, techninės priemonės, žinios ir patirtis, skirti kurti audio ar video podkastus, web seminarus, online konferencijas, vykdyti paslaugų, produktų prezentacijas, apžvalgas, daryti nuotolinius pardavimus, kurti turinį YouTube kanalui ar soc. tinklams.
Video marketingo studijoje, Vilniuje, už mėnesinį arba vienkartinį mokestį rezervuosime Jums patogų laiką, suteiksime patalpas, padarysime garso bei vaizdo įrašus. Taip pat padėsime vizualizuoti studiją pagal Jūsų kanalo ar prekės ženklo stilių. Jums tereikia pakviesti svečią, visą kitą atliksime už Jus.

Gaukite nemokamai online seminaro „Kaip sukurti savo podkastą (tinklalaidę) išvengiant didelių investicijų?“ video įrašą

Šiame seminare sužinosite

 • Nagrinėsime 4 skirtingus vaizdo ir/ar garso įrašymo įrangos komplektus, atsižvelgiant į biudžetą. Pradedant nuo to, ką turite po ranka.
• Kaip teisingai įrašyti vaizdą ir garsą su priemonėmis, kurias turite po ranka ir išvengti dažniausių pradedančiųjų klaidų?
 • Kur ir kaip talpinti savo podkasto įrašus? Nemokamos ir mokamos video bei audio podkastų publikavimo platformos.

• Kaip pritraukti klausytojus ar žiūrovus ir išvengti nusivylimo? Nemokami ir mokami būdai auditorijai pritraukti.

Untitled-1


  IMG_0909

  Ką rasite studijoje?

  • Jaukios, tylios patalpos, esančios Žirmūnų g. 68. Dideli langai, užtikrinantys natūralų apšvietimą. Daug vietų turinti nemokama stovėjimo aikštelė, ypač patogu podkastų svečiams.
  • Apšvietimo įranga – Nanlite, Godox. Mikrofonai – Rode. Galingas kompiuteris su Adobe programinės įrangos paketu, garso korta. Web kameros, Sony Alpha serijos kameros. Philips, 4K, TV ekranas ir kita įranga.
  • Galimybė paruošti studiją pagal jūsų įmonės, įstaigos ar renginio dizainą.
  • Video marketingo komandos sukaupta patirtis ir žinios, 4 metus mokant video turinio kūrimo ir jo panaudojimo būdų.

  Kodėl verta kurti video turinį?

  Žinomumo didinimas

  Dėl pasikeitusių turinio vartojimo įpročių video turiniu galima pasiekti platesnę auditoriją. Vien tai, kad YouTube yra antra didžiausia paieškos platforma pasaulyje, pasako labai daug.

  Paieškos sistemų optimizavimas

  Vienas iš būdų, kaip pritraukti daugiau organinio srauto internete, tai video turinys, apie tai kalba tokie SEO specialistai kaip Patrick Chemoul, Neil Patel ir kiti.

  Pasitikėjimo kėlimas

  Kurdami turinį su kviestiniais svečiais – sričių profesionalais, pasąmoningai žiūrovams kuriate asociacijas su jumis. Taip keliate savo autoritetą ir pasitikėjimą jumis, jūsų įmone, įstaiga.

  Tinklaveika (ryšių mezgimas)

  Kvietimas į podkastą – vienas geriausių pretekstų megzti ryšius (angl. networking). Svečias gauna galimybę auditorijai pristatyti savo idėjas, o jūs užmezgate ryšį su svečiu.

  Paslaugų planai

  ~1 val. Epizodas
  Nuo 250EUR
  • Garso įrašas
  • Post produkcija (garso parengimas)
  • Studijos nuoma
  ~1 val. Epizodas
  Nuo 350EUR
  • Garso įrašas
  • Vaizdo įrašas
  • Tiesioginės transliacijos
  • Post produkcija (montavimas, grafinės užsklandos, informaciniai grafikai ir užrašai ir t.t.)
  • Studijos nuoma
  • Individualus studijos dizainas

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kam ši studija skirta?

  Studija skirta įmonėms, valstybinėms įstaigoms ar privatiems asmenims ieškantiems sąlygų kurti podkastus ir kitą video turinį.

  Nė karto nesu kūręs video turinio, ar yra galimybė išmokti?

  „Video marketingas“ specializuojasi į video turinio kūrimo ir jo panaudojimo mokymus. Neturintiems jokių įgūdžių tai bus puiki terpė pradėti kurti video turinį net ir neturint jokių žinių.

  Reikia padėti sugeneruoti video komunikacijos idėją, ar galite?

  Taip. Sritys kuriose specializuojamės yra video marketingas ir video pardavimai, todėl galime sukurti visą strategiją ir ją įgyvendinti.

  Ar studijoje galima nuimti „Video marketingo“ logotipą?

  Taip. Studijoje įrengta slankiojančios sienelės sistema, dėka to galime turėti bet kokį kitą foną.

  image_123927839-1

  Podkastų ir tiesioginių transliacijų pavyzdžiai

  Video soc. Tinklams

  Mokymų įrašai

  Tinklalaidės

  Tiesioginės transliacijos

  Klientai, partneriai

  7H3A9222-edit

  Ronaldas Burokas

  Studijos įkūrėjas

  „Jau daugiau nei dešimtmetį dirbdamas su video turiniu puikiai suprantu, koks tai galingas įrankis. Negalime užtikrinti, kad mūsų kursų dalyviai ar studijos nuomininkai naudos mūsų žinias ir įrankius etiškiems tikslams. Tačiau sau ir savo klientams visuomet stengiamės taikyti aukštus etikos standartus. Studijoje laukiami visi, kurių puoselėjamos vertybės yra artimos mums. Turintiems stiprių, ne pelno siekiančių idėjų, kviečiu susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.“

  Susisiekite jau dabar