Kaip kurti video turinį organizacijos viduje ir išvengti lėtų bei brangių išorės paslaugų?

Mokymai organizacijoms, norinčioms savarankiškai komunikuoti video formatu

Klientai Video marketingo

Apie paslaugas

Teikiame konsultacijas, mokymus, techninį bei kūrybinį palaikymą organizacijoms, kurios nori savarankiškai kurti profesionalius vaizdo įrašus savo internetinėms svetainėms, rinkodaros ir komunikacijos veiklai, mokymo programoms ar socialiniams tinklams. Siūlome intensyvius, tačiau smagius video kūrimo mokymus, kurių metu jūsų komanda išmoks visų esminių vaizdo įrašų gamybos aspektų nuo scenarijaus kūrimo, planavimo iki filmavimo ir montažo. Taip pat mokysis vaizdo įrašų pagalba, soc. tinkluose pasiekti didesnę auditoriją, pritraukti daugiau sekėjų, potencialių klientų ar darbuotojų, padidinti įsitraukimą ir pasitikėjimą organizacija. Šie kursai vyksta jūsų patalpose ir yra individualizuoti pagal jūsų poreikius. Kurso metu dalyviai sukurs savo pirmuosius vaizdo įrašus, kurių premjera įvyks paskutinės dienos pabaigoje ir sėkmingai atlikus užduotis bus įteikti sertifikatai. Mokymus ves lektoriai kurie turi bent 10 metų video gamybos patirtį. Taip pat rekomenduosime įrangą, kurios jums prireiks, atsižvelgiant į norimus kurti vaizdo įrašus ir turimą biudžetą. Taip pat padėsime įsirengti vietą kurioje galėsite kurti video turinį. Užmeskite akį į mūsų sėkmės atvejus.

Sėkmės atvejai

Pfizer workshopas
Pfizer-logo

Mokymai, konsultacijos, įrangos įsigijimas įmonės Pfizer, Baltijos šalių marketingo profesionalams

Išmokus kurti video buvo pradėti filmuoti interviu su gydytojais ir kitais sveikatos srities atstovais. Šie video pradėti naudoti komunikacijai el. paštu, tai leido pagerinti unikalių paspaudimų rodiklį (angl. unique click rate) net du kartus (nuo ±4% iki ±8%). Taip pat buvo sutaupyti video gamybos kaštai. Agentūra apmokestindavo ±2000EUR už vieną video. Dėl srities išmanymo video tapo įtaigesniais ir sutrumpėjo video gamybos laikas.

IMG_5322 2
Pulsar-logo

Vertikalaus video turinio kūrimo mokymai Pulsar prekės ženklo ambasadoriams

Vertikalus video turinys soc. tinkluose (TikTok, Instagram Reels, YouTube Shorts) šiuo metu viena geriausių priemonių pritraukti organišką lankytojų srautą. Todėl įmonė Pulsar inicijavo vertikalaus video turinio kūrybines dirbtuves su prekės ženklo ambasadoriais, nuomonės formuotojams, atvykusiais iš UK, Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos ir kitų šalių. Dalyviai mokėsi kurti įtraukiantį video turinį, kas lėmė didesnį dėmesį prekės ženklui.

IMG_8963
Antalis-logo

Video kūrimo mokymai, konsultacijos ir pagalba įsigyjant filmavimo įrangą įmonėje Antalis

Įmonėje Antalis vyko jau dveji mokymai ir kelios konsultacijos video kūrimo bei panaudojimo temomis. Įmonėje įrengta mini studija filmavimams ir montavimams. Mokymų metu darbuotojai ne tik praplėtė savo žinias, gebėjimus, bet ir atrado naujus talentus savo komandoje bei sustiprino tarpusavio ryšį. Pradėti kurti video: vidinei komunikacijai, talelentų pritraukimui, pardavimams, video instrukcijos ir kt. Interaktyvūs video padidino kontaktų pritraukimą, užimti naujoms darbo vietoms.

Atsiliepimai

Mokymų temos

• Filmavimo ir video montavimo kursai pradedantiesiems

• Filmavimas ir video montavimas tik tik išmaniuoju telefonu

• Video/audio tinklalaidžių (podkastų) kūrimas

• Kaip daryti tiesiogines transliacijas, online seminarus ir konferencijas

• Vertikalaus video turinio kūrimas soc. tinklams (Instagram Reels, TikTok, YouTube Shorts)

• Marketingo, komunikacijos ir žmogiškųjų išteklių tikslų siekimas per video turinio kūrimą

• Asmens prekės ženklo kūrimas video turiniu

• AI įrankiai video turinio kūrimui

Mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalių. Programos yra pritaikomos pagal organizacijos poreikius.

Rezultatai po mokymų

Žiniasklaidoje

Ziniasklaida

Gaukite individualų pasiūlymą