Online renginys: Kodėl organizacijoms verta pradėti komunikuoti video turiniu?

Renginys skirtas norintiems suprasti kaip komunikuoti video turiniu, kokia iš to nauda taip pat norintiems dauguiau informacijos, idėjų ir įkvėpimo.

Sužinokite daugiau apie video naudą

Video panaudojimo kelių yra begalės tačiau dažnu atveju žinome tik apie produktines ar brendo priverstinio peržiūrėjimo reklamas. Renginyje sužinosite apie tai kodėl verta pradėti komunikuoti video formatu ir kokie video turinio tipai egzistuoja. Taip pat galėsite užduoti klausimus.

Rengio data:

2023 liepos 18 dieną, antradienį 16:00 val.

Dieną prieš transliaciją, el. paštu gausite priminimą apie renginį, o po renginio, transliacijos įrašą.

Registruokitės į nemokamą tiesioginę transliaciją    Ronaldas Burokas nuotrauka

    Žiniomis dalinsis Ronaldas Burokas

    Ronaldas daugiau nei dešimtmetį dirbo video turinio, skirto televizijai bei internetui, kūrime. Pasukęs į rinkodaros ir verslo plėtros sritį ir matydamas takoskyrą tarp verslo poreikių ir video turinio kūrėjų, nusprendė gilintis į video rinkodaros sritį ir užsiimti edukacija šioje srityje. Ronaldas įkūrė „Video marketingo” mokymų studiją, kuri rinkoje skaičiuoja jau 6 metus ir šiandien gali pasiūlyti ne tik video kūrimo mokymus, bet ir podkastų įrašų ir kitas video turinio gamybos paslaugas. Praeitais metais Ronaldas kartu su „Video marketingu” suorganizavo pirmąją YouTube konferenciją Lietuvoje „YouTube verslui ’22”.