KO REIKIA, KAD TAPTI SĖKMINGU YOUTUBE?

YouTube konferencija '22

Efektyvaus video turinio kūrimas ir jo optimizavimas. Peržiūrų generavimas. Reklamos pirkimas ir reklaminės integracijos YouTube kūrėjų kanaluose. Šiomis ir kitomis temomis diskutuosime su didžiausiais YouTube kūrėjais Lietuvoje bei reklamos, video kūrimo profesionalais.

#ĮRAŠAS

Pirkti įrašą

YouTube konferencija 2022
19.99 EUR
 • Renginio įrašas

Prisijungimo informaciją gausite el. Paštu.

Kartais nutinka taip, kad laiškai įkrenta į SPAM dėžutę, todėl negavus, nepamirškite patikrinti ir ten. Jei vis dėlto negavote apskritai – susisiekite.

#DALYVIAI

Susipažinkite su svečiais

Pristatome vienus sėkmingiausių YouTube kūrėjų ir video profesionalų, kurie dalinsis savo sėkmės receptais. Jie pateiks asmenines įžvalgas, duomenimis pagrįstas vidines žinias ir aptars tendencijas. Atsakys į Jūsų klausimus. Norėdami tapti šio renginio pranešėju susisiekite su mumis.

mantas-bertulis-60b49503f18b72-953043962

Mantas Bertulis

Kitokie pasikalbėjimai prodiuseris, keliautojas

Mantas yra vienas sėkmingiausių Lietuvos Youtuberių taip pat prodiuseris-novatorius, Lietuvoje pradėjęs visiškai kito žanro pokalbius su žinomais žmonėmis. Savo YouTube kanale talpina ne tik pokalbius su žinomais žmonėmis, bet ir kelionių projektus, nes yra užkietėjęs keliautojas. O su jumis Mantas dalinsis turbūt svarbiausios savo kelionės – į YouTube Olimpą įžvalgomis ir atsakys į Jūsų klausimus.

kitokiepasikalbejimai
Gediminas Gabalis

Gediminas Gabalis, Vėjas

YouTube kūrėjas

Charizmatiškasis Gediminas – Vėjas yra YouTube kūrėjas, geimeris, darantis technologinių produktų apžvalgas, puikiai atpažįstamas iš Tele2 Pildyk reklamų. Meistriškai įvaldęs  video bloginimo (vlog) žanrą, kai filmuojame patys save. Būtent šio žanro kūrimo subtilybėmis jis ir pasidalins su Jumis bei atsakys į rūpimus klausimus.

vejas
channels4_profile

Aurimas Valujavičius

YouTuberis, nuotykių ieškotojas

Kaip Aurimas pasakoja apie save, daugiausiai savo gyvenimo laiko jis leidžia tyrinėdamas pasaulį visais įmanomais būdais: dviračiu, motoroleriu, baidare, pačiūžomis, pėsčiomis, žygiais ar ekspedicijomis. Be noro pažinti tai, ką gali pasiūlyti mus supantis pasaulis, jis turi ir keletą kitų pomėgių: sportą, pirografiją, gitarą ir dar daug visko. Jis myli YouTube ir vloginimą.

Untitled
105925493-d8c09535-a29b-4660-a02b-c12c88fddef8

Jurgis Adomavičius

Verslininkas

UAB „Bunasta“ įkūrėjas ir vadovas. Logistikos versle esantis jau 15 metų, todėl nusprendęs pasidalinti patirtimi ir perduoti žinias tiems, kurie dar tik pradeda savo verslą ar ieško įkvėpimo augti darbe. Per šį laikotarpį sukaupęs didžiulę patirtį, dalyvavęs daugybėje transporto forumų, užmezgęs ir palaikantis ryšius su didžiausiomis logistikos įmonėmis, darančiomis didžiausią įtaką šiam verslui. Žiniomis dalinasi savo videobloge „Pagal Jurgį“.

pagal Jurgi
Ronaldas Burokas

Ronaldas Burokas

Video marketingas įkūrėjas, lektorius

Jau daugiau nei 5 metus Ronaldas moko techninių video kūrimo subtilybių ir pasakoja, kaip video gali padėti verslui. Konferencijoje dalinsis patarimais, nuo ko gi pradėti filmuoti video turinį, kaip neperinvestuoti į įrangą ir kokias dažniausias klaidas daro pradedantieji.

Video-marketingas-logo-juodas-uzrasas
104198352_10158478186943421_5779223980733439459_n

Vytis Bareika

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „Defined Chase“ vadovas

Vienas svarbiausių dalykų versle tai metrika. Jei nematuojamos rezultatų skaitinės išraiškos, tuomet tai tarsi automobilis be vairuotojo, riedantis nuo kalno. Taigi kaip išmatuoti rezultatus YouTube, ar verta investuoti į kanalą ar į reklamą YouTube platformoje? Apie visa tai šnekėsime su skaitmeninės reklamos agentūros atstovu Vyčiu Bareika. Vytis jau gerą dešimtmetį dirba su didžiausiais prekiniais ženklais visame pasaulyje, įskaitant ir didžiausias bendroves Lietuvoje, o YouTube reklamai yra investavęs ne vieną milijoną eurų.

defined-chase-logo-final
30713211_10212009967867894_8370939983282904757_n

Povilas Klusaitis

Fantazijos.lt vadovas

Prie konferencijos “YouTube verslui 2022” paskutinę akimirką prisijungė ryškiausias prekės ženklas Lietuviškame YouTube. Dar tituluojamas visų lietuviškų komikų sponsoriumi. Sprendimas daryti reklamos integracijas didžiausiuose Lietuvos YouTube podkastuose, įmonei padėjo ne tik padaryti staigų šuolį pardavimuose, bet ir išvystyti prekės ženklą, kuris savo produktų kategorijoje yra labiau ieškomas nei patys produktai. Įmonės vadovas juokavo, kad jie yra “Pampersai” erotinių prekių versle. Jau rugsėjo 8 dieną, konferencijoje “YouTube verslui 2022” Povilas Klusaitis, Fantazijos.lt vadovas dalinsis patirtimi dirbant su Lietuvos YouTube kūrėjais.

erotiniu-prekiu-parduotuves-fantazijoslt-dovanu-cekis

Prisidedame prie šių įmonių ir organizacijų darbuotojų edukacijos:

#ATSAKYMAI

Klausimai kurie gali kilti

Jei liko neaiškumų, kontaktus rasite apačioje

Kiek truks šis renginys?

Su kiekvienu svečiu kalbama apie 30 min.
Bendra renginio trukmė – apie 3 valandos.

Ar šiam renginiui yra amžiaus apribojimas?

Amžiaus apribojimo nėra. Renginyje dalyvaus svečiai darantys vaikiškų žaidimų transliacijas, kuriantys aktyvaus laisvalaikio, kelionių, verslo bei pramoginį turinį. Taip pat dalyvaus video gamybos bei skaitmeninio marketingo sričių profesionalai.

Kam skirtas renginys?

 • Planuojantiems, bet dar nedrįstantiems kurti savo YouTube kanalą
 • Jau vystantiems savo YouTube kanalą
 • Verslams kuriems marketingas yra daugiau nei šalti skambučiai
 • Įvairių sričių profesionalams bei entuziastams: amatininkams, menininkams, keliautojams, saviugdos bei psichologijos atstovams, auto sporto fanams, sportininkams, geimeriams ir t. t.

Kodėl verta dalyvauti?

Svajonę nuo tikslo skiria tik tai, ar mes imamės veikti ar ne. Tai ar svajojate turėti YouTube kanalą ar turite tikslą?

 • Atsakysite sau į klausimą ar verta pradėti YouTube karjerą?
 • Koks tiesiausias kelias norint pradėti YouTubinti?
 • Turėsite galimybę užduoti klausimus renginio dalyviams
 • Pasisemsite motyvacijos imtis veikti dabar
 • Įgysite drąsos ir pasitikėjimo savimi vystyti savo kanalą
 • Pasisemsite kūrybiškumo ir idėjų
CITYPNG.COMHD-Red-Neon-Youtube-YT-Logo-Symbol-Sign-Icon-PNG-3712×2661

Apie ką šis renginys?

✔ Kokių gebėjimų ir techninių priemonių reikia, norint pradėti YouTube kanalą?
✔ Kaip patikti YouTube algoritmui ir patekti į trendus?
✔ Kaip tapti žinomu ir kokiomis savybėmis pasižymi populiarūs YouTuberiai?
✔ Kaip veiklą YouTube monetizuoti ir paversti realiais pardavimas?
✔ Ar egzistuoja paslaptys, vidinė informacija? Praktiniai patarimai, įžvalgos ir naujienos iš ryškiausių Lietuvos YouTuberių lūpų.

IMG_2419-500x500

Sveiki brangūs kūrėjai, esu neapsakomai laimingas, galėdamas Jums pristatyti vienus didžiausių ir ryškiausių Lietuvos YouTube žvaigždžių.

Ar kada pagalvojote, kad jau šiandien galite sukurti savo YouTube kanalą? Tinkamiausias laikas, kuris kada nors bus pradėti, yra dabar. Lietuvoje yra begalės neišnaudotų nišų, o „know how“, kurį gausite šiame renginyje, leis startuoti kur kas greičiau ir sklandžiau.

Tai kas vyks šiame renginyje yra unikalu. YouTube kūrėjų paieškos ir pokalbiai su jais buvo ypatingas ir nepakartojamas kelias. Išieškoti tikri YouTube perliukai.

Esu įsitikinęs, kad ne tik žinios, bet ir motyvacija sudrebins Jūsų kasdienybę ir įkvėps naujiems darbams, o gal  Lietuvai uždirbs dar vieną sidabrinį, o galbūt net auksinį YouTube mygtuką. Laikau špygas, kad Jums pavyktų. Rašykite, filmuokite, montuokite, testuokite, kartokite.

- Ronaldas Burokas

kabutes

#ĮRAŠAS

Pirkti įrašą

YouTube konferencija 2022
19.99 EUR
 • Renginio įrašas

Prisijungimo informaciją gausite el. Paštu.

Kartais nutinka taip, kad laiškai įkrenta į SPAM dėžutę, todėl negavus, nepamirškite patikrinti ir ten. Jei vis dėlto negavote apskritai – susisiekite.